Pirmadienis, Rugpjūtis 19, 2019
   
Teksto dydis

Paieška

b_0_100_16777215_0___images_stories_klaipedos_nuotrauka_jura_laivai.jpg
NEMOKAMAME ŽURNALINIO FORMATO LAIKRAŠTYJE "UOSTAMIESČIO GIDAS"  
ir INTERNETE:  www.uostamiesciogidas.lt ,  www.kasnaujo.lt , mobilioje svetainėje m.uostamiesciogidas.lt    

Reklamos kaina mėnesiui nuo 90 Lt . Informacija tel. 8 698 81 206

Nemokamas laikraštis "Uostamiesčio gidas" leidžiamas nuo 2000 metų. Periodiškumas - vieną kartą per mėnesį.

Naujausiai atspausdintą Uostamiesčio gidas numerį ir Klaipėdietiškas naujienas galite peržiūrėti ir internete adresu http://www.uostamiesciogidas.lt

Reklamos kaina mėnesiui Uostamiesčio gidas laikraštyje 180 Lt (plius PVM), kai reklamos plotis 100 mm, aukštis 90 mm. (žiūrėkite 3 ir 5 puslapius http://www.uostamiesciogidas.lt/leidinys/ )

Jeigu norėtumėte pateikti įmonės naujienas "Klaipėdietiškos naujienos" rubrikoje (žiūrėkite 2 ir 4 puslapius http://www.uostamiesciogidas.lt/leidinys/ ), tai reklamos kaina būtų 90 Lt (plius PVM).

Į reklamos kaina yra įskaičiuota informacijos apie Jūsų įmonės naujienas pateikimas internete www.uostamiesciogidas.lt - "Klaipėdietiškos naujienos. Rekomenduojame..." (žiūrėkite http://www.uostamiesciogidas.lt )

Mes skirtingose Klaipėdos miesto vietose dirbančias įmones apjungėme į vieną informacinę erdvę. Tai patogu- visas Klaipėdietiškas naujienas: kur gautos naujos kolekcijos, kokie naujausi pasiūlymai, kur vyksta akcijos galima sužinoti savo darbo vietoje.Žurnalinio formato laikraštį "Uostamiesčio gidas", nuo antradienio iki penktadienio, kurjeriai nemokamai išdalina visose Klaipėdos įmonėse dirbantiems žmonėms (gauna kiekvienas biuras, parduotuvė, kavinė, sporto klubas ir t.t.).  
Vienu "Uostamiesčio gido" tiražu yra "dengiamas" visas Klaipėdos miestas (įskaitant Tauralaukyje ir Laisvoje ekonominėje zonoje esančias įmones). Laikraštis "Uostamiesčio gidas" nėra metamas į pašto dėžutės, o kurjerių tiesiogiai pristatomas " tiesiai ant stalo ", t.y. daugumoje įmonių senas laikraštis pakeičiamas nauju.

Tuo būdu, Klaipėdos įmonėse dirbantys žmonės, visada ant stalo turi kas mėnesį atnaujinamas klaipėdietiškas naujienas.

  

Dėl papildomos informacijos skambinkite telefonu 8 698 81 206 arba kreipkitės elektroniniu paštu užpildę šią anketą: 

Login Form